تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - احمدی‌نژاد: عدالت فقط به چشم آمدن زبان درازها و صدا بلندها نیست

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث

رییس‌جمهور با بیان این‌که «ایران می‌تواند و باید به سرعت خود را به پیشرفته‌ترین کشورهای جهان برساند» گفت: ایران می‌تواند و باید به الگوی پیشرفت، اخلاق و فرهنگ برای همه ملت‌ها تبدیل شود و لازمه آن کار ، تلاش و همت است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) دکتر محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و صنعتی استان چهار محال و بختیاری اظهار کرد: شیاطین از داخل و خارج بدلیل آن‌که نمی‌خواهند ایران پیشرفت کند، در برابر حرکت ملت مانع‌تراشی می‌کنند که در مقابل آن باید با کار و تلاش و البته پایبندی به عدالت به قله‌ها برسیم.

وی با بیان این‌که «عدالت اکسیری است که انسانیت انسان‌ها را شکوفا می‌کند» اظهار کرد: عدالت یعنی این‌که همه نقاط کشور فرصت یکسانی برای پیشرفت و شکوفایی برخوردار باشند و بتوانند از امکانات و منابع طبیعی موجود بهره‌مند شوند.

وی افزود: عدالت این نیست که تنها عده قلیلی از فرصت‌ها و امکانات بهره‌مند باشند و اکثریت دست خالی بمانند، عدالت اینست که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نیایند بلکه آن‌هایی که زبان و صدای بلندی نیز ندارند هم در نظر گرفته شوند.

رییس‌جمهور با بیان این‌که «تحقق عدالت سخت‌ترین مرحله و گردنه‌ای است که اگر از آن عبور کنیم در سرازیری قرار خواهیم گرفت» گفت: ترجمه عملی توحید و عینیت توحید در زندگی انسان عدالت است؛ این‌که در 8-7 سال گذشته چندین برابر دوره‌های قبل کار و خدمت انجام شده به خاطر وجود نگاه عدالت‌مدار و وزش نسیمی از عدالت است وگرنه درآمدها تفاوتی با گذشته نداشته است.

وی با اشاره به این‌که «اگر همه عدالت حاکم شود در آن صورت از فقر، تبعیض و تحقیر اثری باقی نخواهد ماند» اظهار کرد: همه پیامبران الهی برای استقرار عدالت مبعوث شده‌اند و تا زمانی که از گردنه عدالت عبور نکنیم، حقیقت انسانی حاکم نخواهد شد.

وی تصریح کرد: ملت ایران عمیقاً باورمند به عدالت و پیرو عینیت عدالت یعنی امیرالمومنین علی(ع) و فرزند ایشان حضرت ولی عصر(عج) است.

احمدی‌نژاد عدالت را باعث استقرار و پایداری یک حکومت دانست و افزود: ایمان دارم که ملت ایران با عشق به خدا و اعتقاد به پیامبر و آل پیامبر(ص) و امام عصر (عج) و پایبندی به عدالت کشور را می سازد و ایران در بام عالم خواهد درخشید.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی و صنعتی در استان چهار محال و بختیاری به افتتاح کارخانه شیرخشک نوزاد اشاره کرد و گفت: احداث این کارخانه از پروژه‌های بسیار مهم و اساسی کشور است؛ چراکه کشورمان در 60 سال گذشته وارد کننده شیر خشک بوده و شرکت‌های بین المللی تولید کننده این کالا در مقاطع گوناگون به بهانه های مختلف محدودیت ایجاد می‌کردند و ضرورت داشت که چنین کارخانه ای در ایران احداث شود.

وی اظهار امیدواری کرد که مسوولین مربوطه امکانات خود را در زمینه تولید شیر خشک بسیج کرده و با ارتقاء کیفیت محصولات این کارخانه، آن را به سرعت جایگزین شیر خشک وارداتی کنند.

رییس‌جمهور با بیان این‌که «کسانی که واردات را نفی می‌کنند، اقتصاد نمی‌دانند» خاطرنشان کرد: اقتصاد به معنای داد و ستد است و آن‌چه در این عرصه حائز اهمیت می باشد آنست که حجم صادرات نسبت به واردات افزایش یابد چراکه برخی کالاها اگر وارد نشوند، آسیب زننده خواهند بود.

وی در ادامه به افتتاح پروژه های مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر با هدف جبران عقب ماندگی‌های 60 ساله و به روز کردن مسکن به اجرا در آمد و امیدواریم روزی برسد که هر خانواده ایرانی یک خانه مناسب برای خود داشته باشند.

وی افزود: بزرگترین ویژگی مسکن مهر این بود که قیمت زمین را از هزینه تمام شده واحدهای مسکونی حذف کرد.

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: از همه کسانی که به عشق ساختن ایران و تعالی پرچم جمهوری اسلامی که پرچم تولید و عدالت است تلاش می کنند، تشکر می‌کنم.

استاندار چهار محال و بختیاری نیز در ابتدای این مراسم در سخنانی با اشاره به اقدامات دولت نهم و دهم برای پیشرفت و آبادانی مناطق مختلف کشور از جمله استان چهار محال و بختیاری گفت:امروز گفتمان و فرهنگ و شیوه دولتمداری دکتر احمدی نژاد به تئوری ویژه ای در دولتمداری تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: احمدی نژاد و گفتمان او ماندگار و تمام نشدنی است هر چند که به ظاهر دولتش تمام شود.نوشته شده در شنبه 11 خرداد 1392
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت