تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - نظرسنجی "انتخاب" در مورد ائتلاف 1 + 2 : قالیباف با فاصله زیاد اول ، حداد آخر!

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث
درحالی که شش ماه تا انتخابات ریاست جمهوری فرصت است، گروههای مختلف اصولگرا و اصلاح طلب در پی آن هستند تا نیرویی شاخص خود را به میدان انتخابات وارد کنند ، در این میان و در جبهه اصولگرا که تعداد بسیار زیادی کاندیدا «توانایی» حضور در این عرصه را احساس کرده اند، گروهی که به 2 + 1 مشهور شده اند، فعلاً عنوان "مهم ترین" و در عین حال تنها ائتلاف انتخاباتی اصولگرایان را یدک می کشند.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ، در این میان البته چهره هایی مانند محسن رضایی، مصطفی پورمحمدی، منوچهر متکی و ... حتی علی لاریجانی نیز احتمال حضور در این عرصه را رد نکرده اند و در عین حال، به ائتلاف مذکور نیز ورود نکرده اند.

پایگاه خبری انتخاب، روز شنبه با انتشار یک نظرسنجی از کاربران خود خواست تا نظر خود را در مورد این ائتلاف اعلام کنند.

"انتخاب" از مخاطبان خود پرسیده بود: به نظر شما، کدامیک از نامزدهای ائتلاف 1 + 2 قابلیت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را دارند؟

در این نظرسنجی که نزدیک به 11 هزار نفر در آن شرکت کردند ، محمدباقر قالیباف شهردار فعلی تهران ، فرمانده سابق ناجا و کاندیدای انتخابات سال 84 با دریافت بیش از 68 درصد، با فاصله بسیار زیاد، رتبه نخست را از آن خود کرد.علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر معظم انقلاب و وزیر خارجه اسبق ایران با 27 درصد آرا رتبه دوم را از آن خود کرد. ولایتی در سال 84 نیز کاندیدای ریاست جمهوری شده بود که پس از ورود آیت الله هاشمی، از ادامه رقابت کناره گرفت.

حدادعادل سومین عضو ائتلاف که برخلاف دو عضو دیگر، فعالیت های انتخاباتی خود را به شدت تشدید کرده است، و اتفاقاً اخیراً گفته که "60 درصد آرای ملت را این ائتلاف دارد" در این نظرسنجی رتبه آخر را از آن خود کرد.

وی 5 درصد و نیم از آرای این نظرسنجی را از آن خود کرده است.


نوشته شده در سه شنبه 10 بهمن 1391
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت