تبلیغات
پایگاه خبری بیداری نیوز - عضو حزب موتلفه: نمی​دانم کسانی که به خاتمی و اصلاح‌طلبان تهمت​ها زده​اند چطور می‌خواهند پاسخ خدا را بدهند؟

پایگاه خبری بیداری نیوز

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

جعبه حدیث


عضو حزب موتلفه: نمی​دانم کسانی که به خاتمی و اصلاح‌طلبان تهمت​ها زده​اند چطور می‌خواهند پاسخ خدا را بدهند؟
حسن غفوری​فرد، در پاسخ به سوالی که به برخی گمانه​زنی​ها درباره نامزدی سیدمحمد خاتمی اشاره داشت، گفت: می‌دانم آقای خاتمی این نگرانی را دارد که اگر به عرصه بیاید و نامزد شود، تایید صلاحیت نشود. نمی​دانم که تایید صلاحیت بشود یا نشود اما فکر می‌کنم که به دلیل همین نگرانی خودش نامزد نمی شود. در انتخابات دور قبل هم که این مشکلات نبود و مسائل سال ۸۸ رخ نداده بود، پس از اعلام نامزدی کوتاه مدتی، به هر دلیلی احساس کرد که به صلاح نیست ادامه دهد و کناره گیری کرد. الان هم فکر نمی کنم که خاتمی خودش به عرصه بیاید اما این احتمال هست که کسی با حمایت آقای خاتمی و توسط آقای خاتمی اجماع بین اصلاح‌طلبان بوجود بیاید تا از این نامزد حمایت کنند. 
نماینده سابق تهران در مجلس در بخشی از این گفت و گوی مفصل با اشاره به اینکه فاصله بین دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا خیلی زیاد شده است، ادامه داد: مثلا نسبت​های زیادی به آقای خاتمی داده شده است. از ارتباطش با اسرائیل، کمونیست​ها و بهایی گرفته تا پول گرفتن از عربستان و آتش زدن قرآن، پرچم ایران و امام حسین و حتی پاره کردن عکس امام! من نمی​دانم کسانی که چنین تهمت​هایی زده​اند چطور می‌خواهند در پیشگاه خدا جوابگو باشند. مگر می‌شود که ایشان قرآن آتش بزند؟ واقعا آقای خاتمی با بهایی​ها ساخت و پاخت داشته است؟ ممکن است بین اصلاح‌طلبان، پنج نفر یا ۱۰ نفر چنین ارتباطی داشته باشند، اما نباید این موارد را به همه آنها تعمیم داد. یکی از راه های دشمن برای اختلاف افکنی این است که برخی افرادش را در یک گروه و برخی دیگر را در گروه مقابل نفوذ می دهد تا این دو گروه را با هم به دعوا بیاندازند! 
عضو حزب موتلفه در واکنش به اینکه «برخی از این مسائل از جمله پول گرفتن خاتمی از عربستان از تریبون​های مختلف حتی نماز جمعه هم مطرح شد»، نیز گفت: بله. من حتی شنیده​ام که پس از آن پادشاه عربستان هم گفته بود که مدارک این پول دادن​ها را به آنها هم بدهیم!


نوشته شده در یکشنبه 12 آذر 1391
رهبر انقلاب

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت